• Pro štěstí

  • Čakry

  • Kameny a drahokamy podle znamení zvěrokruhu

  • symboly

  • kyvadla

DuoLife Vita C 750ml Zobrazit větší

DuoLife Vita C 750ml

DLVC

Nový produkt

Je jediný koncentrovaný plně přírodní 100% vitamín C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamín. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

Více informací

650 Kč

Více informací

DuoLife VitaC je 100% přírodním a úplným zdrojem vitamínu C v tekuté formě v nejsilnější dostupné koncentraci na trhu, který je vhodný pro ty, kteří vyžadují produkt zlepšující celkové rozpoložení a doplňující chybějící vitamíny a minerály. Výrazně pomáhá dlouhodobě i chronicky nemocným pacientům, vhodný prostředek i pro těžce nemocné pacienty po operacích, onkologické pacienty, zrychluje rekonvalescenci, výrazně zvyšuje a podporuje přirozenou imunitní odpověď organismu.  
 
DuoLife VitaC je produkt doplňující nedostatek vitamínů, ke kterému dochází z důvodu deficitu jednotlivých látek, jako je vitamín C, ve stravě a také při snížené imunitě, onemocněních, zvýšené fyzické a psychické námaze, kdy je potřeba na tyto látky zvýšená. Efektivně doplňuje denní dávku vitamínu C, díky čemuž není nutné používání preparátů z pochybných zdrojů.

Produkt je vyroben z přirozeně se vyskytujících složek, díky čemuž se můžete spolehnout na koncentrovanou dávku zdraví, ve vyhovující dávkování, tekuté formě. Látky obsažené v DuoLife Vita C zaručují posílení imunitního systému a udržují optimální stav organismu.

DuoLife VitaC je inovační kombinací biologický aktivních přírodních složek. Absence konzervačních látek, aromatických přísad nebo umělých barviv, jakož i produktů GMO, zaručuje nejvyšší kvalitu a zároveň zvýšenou absorpcí produktu.

DuoLife Vita C je řešení pro všechny, kteří hledají bezpečný způsob na zvýšení sebedůvěry a doplnění nedostatku vitaminů a minerálních prvků, kteří prostě chtějí mít radost ze života a dobít energii.

Funkce Vitamínu C v organismu:
- Vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm (Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg navíc k doporučenému dennímu příjmu vitamínu C)
- Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
- Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
- Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
- Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
- Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
- Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
- Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
- Vitamín C přispívá k normální činnosti nervové soustavy
- Vitamín C přispívá k normální psychické činnosti
- Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému
- Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
- Vitamín C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
- Vitamín C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E
- Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa


složení, způsob použití, kontraindikace

30 dalších produktů ve stejné kategorii: