• Pro štěstí

  • Čakry

  • Kameny a drahokamy podle znamení zvěrokruhu

  • symboly

  • kyvadla

DuoLife Aloes 750ml Zobrazit větší

DuoLife Aloes 750ml

DLAL

Nový produkt

DuoLife Aloes je přirozený zdroj zdraví a krásy. Je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají způsob na co nejdelší uchování mladého vzhledu a životní síly. Díky svým očišťujícím vlastnostem zajišťuje plnou regeneraci organismu.

Více informací

650 Kč

Více informací

Šťáva z aloe:
je už tisíc let známá a používaná jako dokonalý prostředek pro dlouhodobé zachování mladého a přívětivého vzhledu. Vděčí za to bohatství antioxidantů a aminokyselin, které jsou stavebním prvkem bílkovin. Je navíc známým adaptogenem podporujícím přirozenou odolnost organismu.

Dužina aloe:
výborně očišťuje zažívací ústrojí a usnadňuje trávení, podporuje tím očišťování organismu z přebytečných toxinů. Je to navíc výrobek, který alkalizuje organismus, napomáhá k vytvoření opětovné rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.


Med květový:
je opravdovým bohatstvím přírodních vitaminů a minerálů s neobyčejně vysokou vstřebatelností. Vyznačuje se obsahem křemíku – prvku, který je nutný k obnově kůže a vlasů. Navíc je již po staletí považován za cenný výživný produkt ve stavech fyzického a psychického vyčerpání organismu.

Oregano:
bylo široce používáno v medicíně a kosmetologii. Extrakt z oregana zlepšuje proces trávení a vstřebávání vitamínů a minerálů. Díky vysokému obsahu antioxidantů účinně pomáhá v boji proti volným radikálům.

Inovativní kombinace biologicky aktivních a přírodních složek, nedostatek potravinových konzervantů a chuťových stabilizátorů, zaručuje nejvyšší kvalitu DuoLife Aloe a jeho lepší stravitelnost a vstřebatelnost.

Složení: 
šťáva z aloe vera s dužinou, med květový, bylinný extrakt z oregana, regulátor kyselosti – kyselina citronová. Obsah barbaloinu (ppm) < 1 ppm.
Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.

Způsob použití:
25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Kontraindikace:
V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení.

Datum minimální trvanlivosti a číslo výrobní šarže je uvedeno na obalu.30 dalších produktů ve stejné kategorii: