• Pro štěstí

 • Čakry

 • Kameny a drahokamy podle znamení zvěrokruhu

 • symboly

 • kyvadla

Náramky Počet produktů: 435

Podkategorie

 • čakrové

  jsou skvělou pomůckou, která může být velkým přínosem k celkovému harmonizování člověka. Jednotlivé druhy kamenů, které náramek tvoří, nemají totiž vliv jen na jednotlivé čakry, ke kterým jsou jednotlivé kameny a minerály přiřazeny. Jejich vibrační působení má celou řadu schopností a energetických vibrací, které každodenním nošením může výrazně posílit energeticky, být doplňkem k léčení nebo také čištění organismu. 

  Každý jednotlivý minerál, který je přiřazen k jednotlivým sedmi čakrám i svou barvou, má své specifické vlastnosti a působí i tehdy, i když si toho nejsme fyzicky vědomi. Jednotlivé druhy čakrových kamenů jsou popsány u konkrétního náramku.

  V neposlední řadě také mohou být i vkusným módním doplňkem.

  Čakrové náramky jsou vyráběny z minerálových drtí, kuliček nebo jsou opatřeny kovovými doplňky. Většinou jsou dělány na kvalitní nylonové gumičce. Ale na přání Vám můžeme zhotovit čakrový náramek na lanku se zapínáním.
 • z minerálů a drahých...

  Náramky jsou vyráběny z minerálových drtí, kuliček nebo jsou opatřeny kovovými doplňky. Většinou jsou dělány na kvalitní nylonové gumičce. Ale na přání Vám můžeme zhotovit náramek na lanku se zapínáním.

 • z voskových perel a...
 • z říčních perel

  Perla symbolizuje svým něžným leskem dovršení  ŽENSKOSTI.

  Přírodní perly mají různé tvary, různé velikosti i barvy. I povrch může být různý, mohou mít  různá povrch, různé skvrnky, výstupky, nebo zploštěliny. Jsou každá jiná, protože vznikají v mušli (perlorodce).

  Mohou mít barvy bílé, krémové, růžové, žlutavé, zelenavé, modravé, stříbřité, šedé s různými stínováními, černé. Ne všechny jsou rovnoměrně kulaté. Perle se připisují takové vlastnosti jako krása, mírnost, ochranná péče, formující síla, možnost růstu.

  Perla pomáhá zpracovat citový balast a postupně se ho zbavovat.  Podtrhuje dokonalou harmonii a krásu vlastní bytosti. O Perle se říká, že varuje před nadcházející pohromou a perly nošené jako náhrdelník chrání před neštěstím.

  Staří Řekové připisovali perle schopnost udržovat krásu a to až do vysokého věku, probouzet a opatrovat lásku a zmírňovat starosti a bídu.

  Tím, že perla vyjasňuje pocity a záporné emoce, podporuje zároveň fyzickou očistu a vylučování.

 • pro malé princezny a...

  Náramky jsou vyrobeny z plastových a skleněných korálků.

  Navlečeny jsou na pružné gumičce. Některé náramky jsou zdobeny šatonovými rondelkami. Některé vícebarevné náramky se mohou složením barev mírně lišit

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 435 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 435 položek