• Pro štěstí

  • Čakry

  • Kameny a drahokamy podle znamení zvěrokruhu

  • symboly

  • kyvadla

Kyvadlo

se používá k získávání odpovědi a ke komunikaci s naší podvědomou myslí a Vyšším Já. Říkáváme tomu většinou „testování“.

Ideomotorická odpověď je pohyb svalu jako odezva na otázky od podvědomé mysli nebo Vyššího Já. Vyšší Já ukazuje ideomotorickou odpověď prostřednictvím podvědomí a pohybem kyvadla. (jiné nefyzické bytosti nebo naše vědomá kontrola mohou ideomotorickou odpověď rušit), je proto třeba být opatrní a naučit se pracovat s kyvadlem dle osvědčených metod a technik jako například SRT.

To, že ideomotorická odpověď je velmi cenná pro poznání skrytých zpráv, které způsobují problémy v každodenním životě, bylo zjištěno na základě vědeckých výzkumů. Je to totiž fyzický signál, například zvednutí prstu nebo pohyb oka, vyvolaný podvědomou myslí, jako odpověď na určitou otázku. Toto bylo velmi dobře popsáno v knize Davise Creeka a Leslie LeCronové.

Kyvadlo tedy jako speciální nástroj může být použit pro ideomotorické odpovědi.

Cenná rada pro Vás: kyvadlo by nemělo být z minerálu,  ale ze SKLA, jelikož minerály nabírají disharmonické energie, což je velmi dobře známo, proto jsou také léčivé. Ale v případě, že používáte kyvadlo z minerálu a nejste dost zkušení, můžete dostávat i nesprávné/ špatné odpovědi.