• Pro štěstí

  • Čakry

  • Kameny a drahokamy podle znamení zvěrokruhu

  • symboly

  • kyvadla

čakrové Počet produktů: 52

jsou skvělou pomůckou, která může být velkým přínosem k celkovému harmonizování člověka. Jednotlivé druhy kamenů, které náramek tvoří, nemají totiž vliv jen na jednotlivé čakry, ke kterým jsou jednotlivé kameny a minerály přiřazeny. Jejich vibrační působení má celou řadu schopností a energetických vibrací, které každodenním nošením může výrazně ...

jsou skvělou pomůckou, která může být velkým přínosem k celkovému harmonizování člověka. Jednotlivé druhy kamenů, které náramek tvoří, nemají totiž vliv jen na jednotlivé čakry, ke kterým jsou jednotlivé kameny a minerály přiřazeny. Jejich vibrační působení má celou řadu schopností a energetických vibrací, které každodenním nošením může výrazně posílit energeticky, být doplňkem k léčení nebo také čištění organismu. 

Každý jednotlivý minerál, který je přiřazen k jednotlivým sedmi čakrám i svou barvou, má své specifické vlastnosti a působí i tehdy, i když si toho nejsme fyzicky vědomi. Jednotlivé druhy čakrových kamenů jsou popsány u konkrétního náramku.

V neposlední řadě také mohou být i vkusným módním doplňkem.

Čakrové náramky jsou vyráběny z minerálových drtí, kuliček nebo jsou opatřeny kovovými doplňky. Většinou jsou dělány na kvalitní nylonové gumičce. Ale na přání Vám můžeme zhotovit čakrový náramek na lanku se zapínáním.
Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 52 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 52 položek