• Pro štěstí

  • Čakry

  • Kameny a drahokamy podle znamení zvěrokruhu

  • symboly

  • kyvadla

- Co je Elixír?

- Na co všechno je dobrý?

- Co v něm je?

- Jak funguje?

Lidé ho označují za světovou senzaci ve všech zemích, kde ho měli možnost poznat.

V Maďarsku žije manželský pár, kde oba manželé jsou lékaři: Dr. István Markus porodní lékař, gynekolog, onkolog a Ilona Benczeová, homeopatička – tito dva vynalezli v rámci své 30 leté práce přípravek, v souvislosti s nímž Maďarský patentový úřad vyšetřoval, zda jde o novinku a zjistil, že je jedinečným výrobkem i ve světovém měřítku.

Pro 64 životních situací, uvedených v čínské knize I-ťing, které v životě průměrného člověka nastanou obvykle alespoň jednou, vybrali 84 květinových esencí (84 a ne 64 esencí, aby se léčivý účinek ještě znásobil), působících na bázi homeopatie (přípravek není homeopatikum, jen se vyrobil na homeopatických principech ředění a potence), které přenášejí do organismu informace / vibrace.

Tyto vibrace mohou uvolnit energetické bloky, které vznikly následkem dříve zažitých konfliktních situací, čímž se může shromážděna životní energie uvolnit a znovu být přístupná organismu. Tím se může konzument přípravku dostat na citově vyšší vibrační úroveň (tedy do lepšího stavu), následně se může stát vnímavější pro lepší věci (a v souladu se zákonem přitažlivosti si může lepší věci i do života přitáhnout).

Vynálezci si správně všimli, že emoční spouštěče onemocnění se krásně překrývají s tématy Kniha proměn = I – ťing jako např..: Smrt, ztráta, úmrtí milovaného, ​​rozvod, potíže ve škole, nespravedlivé zacházení v práci, ztráta zaměstnání, nehoda, manželská hádka, opuštění dítěte, vztah matky k dítěti, plození a mnohé další …

Ke každé archetypální životní výzvě se přidružila květinová esence (informace = vibrace květin, stromů), abychom dokázali úspěšně překonávat nástrahy života, aby nedošlo ke vzniku emočních bloků a tím i onemocnění. To může napomoci opětovnému nastolení tělesné, duševní a duchovní harmonii, která se může projevit ve všech oblastech našeho života.

Elixír Mokša není lék. Netřeba v něj věřit, aby účinkoval. Svůj účinek zprostředkuje totiž přes vloženou informaci do těla, která jemně upravuje vnitřní mechanismus fungování těla, napomáhá samoléčebným schopnostem člověka. Protože každé léčení je samoléčbou!

Elixír MOKŠA

- pomáhá zamezit tvorbě onemocnění

- navyšuje naši vibrační úroveň

- zvyšuje energetickou zásobu

- podporuje imunitní systém

- je účinný při panickém strachu, různých kožních i potravinových alergiích, nutkavém chování, depresi, úzkostech, sebepodceňování

- účinně napomáhá vyřešit emoční konflikt skrytý za nádorovým onemocněním

- je nenahraditelný při odblokování duševních příčin neplodnosti

- vylepšuje vztah k sobě, harmonizuje mezilidské vztahy

- zvyšuje jasnost mysli, intuici

- zabraňuje přenosu stresu těhotné ženy na své ještě nenarozené dítě a mnohé další kladné vlivy!


8 ARGUMENTŮ, PROČ UŽÍVAT ELIXÍR MOKŠA

Jednoduchost: S trochou snahy si dokážeme vylepšit harmonii svého duševního stavu a tím napomoci svému tělesnému blahobytu.

Orientovanost na cíl: U každého ELIXÍR působí tam, kde je to nejvíce zapotřebí a v takovém pořadí, jak si to žádá jeho  tělo

Přírodní báze: Květinové ingredience jsou zbaveny syntetických vlivů a jejich vliv je jemný bez vedlejších účinků.

Holistika: Skrze tuto terapii se primárně přistupuje k člověku a ke kořenům tělesných potíží.

Celistvost: Léčení přes květové esence respektuje člověka ve své individualitě i jako součást celku.

Objem: Elixír Mokša je založen na principech kvality a ne kvantity.

Bez vedlejších účinků: Přírodní ingredience přípravku zajišťují, že je bez vedlejších efektů.
Mohou jej užívat děti od 0 let i dospělí do 99 a více.

Možnost kombinací: Výhoda terapie na bázi květinových esencí je, že se vhodně doplňuje jak s alopatii i s jinou komplementární medicínou. Výhodou elixíru je, že jej můžete požívat spolu s jinými homeopatickými výrobky anebo jinými léky, nemusíte trávit dlouhý čas u terapeuta, protože 64 životních situací pokrývá téměř celý náš život.